Вівторок, 26.09.2017, 17:42
Вітаю Вас Гість | RSS

НВК "Берегометська гімназія"

Форма входу
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 225
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Обдаровані діти

 
«Кожен учень талановитий,
треба уважно шукати іскри таланту і не дати їм згаснути»
(В. Шаталов)
 
 

 

                                                                                      Інформація про досягнення учнів 

 навчально-виховного комплексу  «Берегометська гімназія» у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, інтелектуальних і творчих конкурсах (2013-2014н.р.)

 

 

№ з/п

ПІП учня

Клас

Досягнення

ПІП вчителя

1

Граб Наталія Іванівна

8-А

І місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади

з світової літератури

Мойсюк Л.І.

2

Том’юк Ольга Олександрівна

9-А

І місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади

з історії

І місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади

з світової літератури

І місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади

з географії

Корнецька П.В.

 

Мойсюк Л.І.

 

Берник Л.С.

3

Метлушан Анфіса Миколаївна

10-й

І місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади

з географії

І місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади

з історії

Данко С.В.

 

Корнецька П.В.

4

Киращук Анатолій Васильович

11-А

І місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

І місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

Берник Л.С.

 

Корнецька П.В.

5

Киращук Василь Васильович

11-А

І місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

І місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційно-комунікаційних технологій

Берник Л.В.

 

Марчук В.В.

 

 

6

Андрицуляк Роксолана Любомирівна

10-й

І місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови

Бойчук Л.М.

7

Одочук Оксана Олександрівна

11-А

І місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

Граб В.Д.

8

Том’юк Ольга Олександрівна

9-А

ІІ місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

Пердейко Л.Ф.

9

Андрицуляк Роксолана Любомирівна

10-й

ІІ місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

Татарчук Л.В.

10

Одочук Оксана Олександрівна

11-А

ІІ місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

ІІ місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з світової літератури

Перепелиця А.В.

 

 

Мойсюк Л.І.

11

Іпатій Юрій Ілліч

5-А

ІІ місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

Сиротюк М.І.

12

Одочук Володимир Степанович

8-А

ІІ місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

Берник Л.С.

13

Грабовський Дмитро Миколайович

8-Б

ІІ місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

Мельничук М.О.

14

Стефанчук Ольга Іванівна

9-А

ІІ місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

Паламарюк Ю.В.

15

Янковський Владислав Андрійович

10-й

ІІ місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

Шитрюк В.М.

16

Киращук Анатолій Васильович

11-А

ІІ місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії

Берник Л.В.

17

Киращук Василь Васильович

11-А

ІІ місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

Марчук В.В.

18

Голік Василь Олегович

7-А

ІІІ місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

Сиротюк М.І.

19

Граб Наталія Іванівна

8-А

ІІІ місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

ІІІ місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

Перепелиця А.В.

 

 

Корнецька П.В.

20

Грабовський Дмитро Михайлович

8-Б

ІІІ місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

Чепелюк Г.С.

21

Марочко Яна Степанівна

9-А

ІІІ місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

Берник Л.В.

22

Мендришора Іван Танасійович

9-Б

ІІІ місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

Бузіна О.П.

23

Янковський Владислав Андрійович

10-й

ІІІ місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

Бузіна О.П.

24

Федюк Олексій Павлович

10-й

ІІІ місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

Берник Л.В.

25

Одочук Діана Богданівна

5-А

ІІІ місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

Роман Г.М.

26

Труфин Богдана Володимирівна

6-Б

ІІІ місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

Федюк І.Г.

27

Бабляк Анастасія Ігорівна

6-Б

ІІ місце ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка

Федюк І.Г.

28

Андрицуляк Роксолана Любомирівна

10-й

ІІ місце ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка

 

Татарчук Л.В.

29

Одочук Оксана Олександрівна

11-А

ІІІ місце ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка

Переплиця А.В.

30

Ковальська Ніка Олександрівна

4-Б

ІІ місце ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Данко С.І.

31

Одочук Діана Богданівна

5-А

ІІ місце місце ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Роман Г.М.

32

Боднарюк Марія Василівна

6-А

ІІІ місце ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Татарчук Л.В.

33

Марчук Катерина Олександрівна

9-А

ІІІ місце ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Пер дейко Л.Ф.

34

Андрицуляк Роксолана Любомирівна

10-й

ІІІ місце ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Татарчук Л.В.

35

Косован Інга Василівна

11-А

ІІІ місце ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Перепелиця А.В.

36

Марчук Катерина Олександрівна

9-А

ІІІ місце у Всеукраїнському учнівському конкурсі з українознавства

Щербан Т.І.

 

   Інформація 

про досягнення учнів навчально-виховного комплексу «Берегометська гімназія» 

у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад  з базових дисциплін  (2013-2014 н.р.)

№ з/п

ПІП учня

Клас

Досягнення

ПІП вчителя

1

Том’юк Ольга Олександрівна

9-А

І місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади

з історії

ІІ місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади

з географії

Корнецька П.В.

 

Берник Л.С.

2

Метлушан Анфіса Миколаївна

10-й

І місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

ІІІ місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

Данко С.В.

 

Корнецька П.В.

3

Киращук Анатолій Васильович

11-А

І місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади

з географії

ІІІ місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади

з історії

Берник Л.С.

 

Корнецька П.В.

4

Киращук Василь Васильович

11-А

ІІІ місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційно-комунікаційних технологій

Марчук В.В.

 

 

5

Одочук Оксана Олександрівна

11-А

ІІІ місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади

з екології

Граб В.Д.

 

   Інформація 

про досягнення учнів  навчально-виховного комплексу «Берегометська гімназія»

                                                             у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад  з базових дисциплін  (2013-2014 н.р.) 

 

№ з/п

ПІП учня

Клас

Досягнення

ПІП вчителя

1

Том’юк Ольга Олександрівна

9-А

ІІІ місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

Корнецька П.В.

 

2

Метлушан Анфіса Миколаївна

10-й

лауреат Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

Данко С.В.

 

3

Киращук Анатолій Васильович

11-А

лауреат Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

Берник Л.С.

 

 

Гімназія вітає переможців!!!

Бажаємо здоров’я, успіхів, нових перемог!!!!

Директор НВК "Берегометська гімназія"                   Ю.В. Паламарюк

 
Погода
Кошик
Ваш кошик порожній
Пошук
Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930