№ з/п
|
ПІП учня
|
Клас
|
Досягнення
|
ПІП вчителя
|
1
|
Граб Наталія Іванівна
|
8-А
|
І місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади
з світової літератури
|
Мойсюк Л.І.
|
2
|
Том’юк Ольга Олександрівна
|
9-А
|
І місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади
з історії
І місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади
з світової літератури
І місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади
з географії
|
Корнецька П.В.
Мойсюк Л.І.
Берник Л.С.
|
3
|
Метлушан Анфіса Миколаївна
|
10-й
|
І місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади
з географії
І місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади
з історії
|
Данко С.В.
Корнецька П.В.
|
4
|
Киращук Анатолій Васильович
|
11-А
|
І місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
І місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії
|
Берник Л.С.
Корнецька П.В.
|
5
|
Киращук Василь Васильович
|
11-А
|
І місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики
І місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційно-комунікаційних технологій
|
Берник Л.В.
Марчук В.В.
|
6
|
Андрицуляк Роксолана Любомирівна
|
10-й
|
І місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови
|
Бойчук Л.М.
|
7
|
Одочук Оксана Олександрівна
|
11-А
|
І місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології
|
Граб В.Д.
|
8
|
Том’юк Ольга Олександрівна
|
9-А
|
ІІ місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури
|
Пердейко Л.Ф.
|
9
|
Андрицуляк Роксолана Любомирівна
|
10-й
|
ІІ місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури
|
Татарчук Л.В.
|
10
|
Одочук Оксана Олександрівна
|
11-А
|
ІІ місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури
ІІ місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з світової літератури
|
Перепелиця А.В.
Мойсюк Л.І.
|
11
|
Іпатій Юрій Ілліч
|
5-А
|
ІІ місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
|
Сиротюк М.І.
|
12
|
Одочук Володимир Степанович
|
8-А
|
ІІ місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
|
Берник Л.С.
|
13
|
Грабовський Дмитро Миколайович
|
8-Б
|
ІІ місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії
|
Мельничук М.О.
|
14
|
Стефанчук Ольга Іванівна
|
9-А
|
ІІ місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
|
Паламарюк Ю.В.
|
15
|
Янковський Владислав Андрійович
|
10-й
|
ІІ місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства
|
Шитрюк В.М.
|
16
|
Киращук Анатолій Васильович
|
11-А
|
ІІ місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії
|
Берник Л.В.
|
17
|
Киращук Василь Васильович
|
11-А
|
ІІ місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики
|
Марчук В.В.
|
18
|
Голік Василь Олегович
|
7-А
|
ІІІ місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
|
Сиротюк М.І.
|
19
|
Граб Наталія Іванівна
|
8-А
|
ІІІ місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури
ІІІ місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії
|
Перепелиця А.В.
Корнецька П.В.
|
20
|
Грабовський Дмитро Михайлович
|
8-Б
|
ІІІ місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики
|
Чепелюк Г.С.
|
21
|
Марочко Яна Степанівна
|
9-А
|
ІІІ місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики
|
Берник Л.В.
|
22
|
Мендришора Іван Танасійович
|
9-Б
|
ІІІ місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології
|
Бузіна О.П.
|
23
|
Янковський Владислав Андрійович
|
10-й
|
ІІІ місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології
|
Бузіна О.П.
|
24
|
Федюк Олексій Павлович
|
10-й
|
ІІІ місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики
|
Берник Л.В.
|
25
|
Одочук Діана Богданівна
|
5-А
|
ІІІ місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури
|
Роман Г.М.
|
26
|
Труфин Богдана Володимирівна
|
6-Б
|
ІІІ місце з Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури
|
Федюк І.Г.
|
27
|
Бабляк Анастасія Ігорівна
|
6-Б
|
ІІ місце ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка
|
Федюк І.Г.
|
28
|
Андрицуляк Роксолана Любомирівна
|
10-й
|
ІІ місце ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка
|
Татарчук Л.В.
|
29
|
Одочук Оксана Олександрівна
|
11-А
|
ІІІ місце ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка
|
Переплиця А.В.
|
30
|
Ковальська Ніка Олександрівна
|
4-Б
|
ІІ місце ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
|
Данко С.І.
|
31
|
Одочук Діана Богданівна
|
5-А
|
ІІ місце місце ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
|
Роман Г.М.
|
32
|
Боднарюк Марія Василівна
|
6-А
|
ІІІ місце ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
|
Татарчук Л.В.
|
33
|
Марчук Катерина Олександрівна
|
9-А
|
ІІІ місце ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
|
Пер дейко Л.Ф.
|
34
|
Андрицуляк Роксолана Любомирівна
|
10-й
|
ІІІ місце ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
|
Татарчук Л.В.
|
35
|
Косован Інга Василівна
|
11-А
|
ІІІ місце ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
|
Перепелиця А.В.
|
36
|
Марчук Катерина Олександрівна
|
9-А
|
ІІІ місце у Всеукраїнському учнівському конкурсі з українознавства
|
Щербан Т.І.
|